Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (71 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Add space
mn: Хоосон зай нэмэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: Access
mn: Хандалт

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Menu
mn: Цэс

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: User picture
mn: Хэрэглэгчийн зураг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Dashboard
mn: Самбар
