Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (79 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Add space
af: Voeg spasie by

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Header
af: Hoof

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Other
af: Ander

en: User login
af: Aanmelding

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Topic
af: Onderwerp

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Index
af: Indeks

en: Permission
af: Permissie

en: - All -
af: - Alle -

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
