Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (128 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Add space
be: дадаць прабел

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Private
be: Прыватны

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Hierarchy
be: Іерархія

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Modules
be: Модулі

en: Menu
be: Меню

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Month
be: Месяц

en: General
be: Агульны

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Anonymous
be: Ананім

en: Template
be: Шаблон

en: Profile
be: Профіль

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Topic
be: Тэма

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Standard
be: Стандарт

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Protected
be: Абаронена

en: User status
be: Статус карыстальніка

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Until
be: Пакуль

en: Index
be: Каталог

en: Permission
be: Дазвол

en: Space
be: Прабел

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

[ctx: Entity type group]
en: Content
be: Змесціва

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
be: Нядз

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
be: Пан

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
be: Аўт

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
be: Сер

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
be: Чцв

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
be: Пятн

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
be: Суб

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
