Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (147 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Add space
lv: Pievienot atstarpi

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Private
lv: Privāts

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Modules
lv: Moduļi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Event
lv: Notikums

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Month
lv: Mēnesis

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: General
lv: Galvenie

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Events
lv: Notikumi

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Citi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Profile
lv: Profils

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Topic
lv: Tēma

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Changed
lv: Labots

en: Standard
lv: Standarta

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Join
lv: Pievienoties

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Protected
lv: Aizsargāts

en: User status
lv: Lietotāja statuss

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Group Members
lv: Grupas dalībnieki

en: Index
lv: Rādītājs

en: Permission
lv: Atļauja

en: Space
lv: Atstarpe

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Notify user
lv: Paziņot lietotājam

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
