Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (75 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Menu
my: မီနူး

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Month
my: လ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Other
my: အခြား

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Standard
my: စံ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Protected
my: ကာကွယ်ထားသည်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
my: နွေ

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
my: လာ

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
my: ဂါ

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
my: ဟူး

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
my: တေး

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
my: ကြာ

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
my: နေ
