Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (89 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Add space
ne: स्पेस जोडनुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Topic
ne: विषय

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Index
ne: सूची

en: Permission
ne: अनुमति

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
