Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (79 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Date
ps: نيټه

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Month
ps: میاشت

en: General
ps: ټوليز

en: Day
ps: ورځ

en: Other
ps: نور

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Birthday
ps: کليزه

en: Topic
ps: موضوع

en: Standard
ps: معياري

en: User name
ps: کارن نوم

en: Protected
ps: ژغورلی

en: User status
ps: غړي الت

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Permission
ps: اجازه

en: Space
ps: تشه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: - All -
ps: - ټول -

[ctx: Entity type group]
en: Content
ps: منځپانګه

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
ps: یکشنبه

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
ps: دوشنبه

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
ps: سه شنبه

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
ps: چهارشنبه

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
ps: پنجشنبه

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
ps: جمعه

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
ps: شنبه
