Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (153 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Add space
gl: Engadir espazo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Private
gl: Privado

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Modules
gl: Módulos

en: Section
gl: Sección

en: Menu
gl: Menú

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: User picture
gl: Imaxe do usuario

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Month
gl: Mes

en: Address
gl: Enderezo

en: Members
gl: Membros

en: General
gl: Xeral

en: Calendar
gl: Calendario

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Events
gl: Eventos

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Create content
gl: Crear contido

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Template
gl: Modelo

en: Profile
gl: Perfil

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Topic
gl: Tema

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Standard
gl: Estándar

en: User name
gl: Nome de usuario

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Join
gl: Unirse

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Protected
gl: Protexido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Administrators
gl: Administradores

en: Until
gl: Até

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Index
gl: Índice

en: Permission
gl: Permiso

en: Space
gl: Espazo

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Group type
gl: Tipo de grupo

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: Full HTML
gl: HTML completo

[ctx: Entity type group]
en: Content
gl: Contido

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
gl: Dom

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
gl: Lun

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
gl: Mar

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
gl: Mer

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
gl: Xov

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
gl: Ven

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
gl: Sab

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
