Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (119 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Add space
hr: Dodaj prazninu

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Private
hr: Privatno

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Public
hr: Javno

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Changelog
hr: Dnevnik promjena

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Access
hr: Pristup

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Modules
hr: Moduli

en: Section
hr: Sekcija

en: Menu
hr: Izbornik

en: Notes
hr: Bilješke

en: Event
hr: Događanje

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Picture
hr: Slika

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Header
hr: Zaglavlje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Month
hr: Mjesec

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: General
hr: Općenito

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Other
hr: Ostalo

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Template
hr: Predložak

en: Profile
hr: Profil

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Protocol
hr: Protokol

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Attachments
hr: Privitci

en: Topic
hr: Tema

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Standard
hr: Standardno

en: Protected
hr: Zaštićeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Space
hr: Razmak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Access settings
hr: Pravila pristupa

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Asc
hr: Uzlazno
