Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (225 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Pages
hu: Oldalak

en: Add space
hu: Szóköz hozzáadása

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Private
hu: Rejtett

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Manager
hu: Menedzser

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Public
hu: Nyilvános

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Changelog
hu: Változási napló

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Number
hu: Szám

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Time
hu: Idő

en: Access
hu: Hozzáférés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Modules
hu: Modulok

en: Section
hu: Szakasz

en: Menu
hu: Menü

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Event
hu: Esemény

en: ID
hu: Azonosító

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Picture
hu: Kép

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: User picture
hu: Felhasználó képe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Member since
hu: Ennyi ideje tag

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Month
hu: Hónap

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: General
hu: Általános

en: Calendar
hu: Naptár

en: group
hu: csoport

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Events
hu: Események

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Other
hu: Egyéb

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Template
hu: Sablon

en: Profile
hu: Profil

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Department
hu: Tanszék

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Sidebar left
hu: Bal oldalsáv

en: Topic
hu: Témakör

en: Circles
hu: Körök

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Role filter
hu: Szerepkör-szűrő

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Changed
hu: Módosítva

en: Standard
hu: Általános

en: User name
hu: Felhasználónév

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Protected
hu: Védett

en: User status
hu: Felhasználó állapota

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Administrators
hu: Adminisztrátorok

en: Until
hu: Eddig

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Subgroups
hu: Alcsoportok

en: Space
hu: Szóköz

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Member
hu: Tag

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Authenticated
hu: Azonosított

en: Attendees
hu: Résztvevők

en: Firstname
hu: Keresztnév

en: Lastname
hu: Vezetéknév

en: New name
hu: Új név

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Path pattern
hu: Útvonalminta

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Notify user
hu: Felhasználó értesítése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Circle
hu: Kör

en: Access settings
hu: Hozzáférési beállítások

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Allow settings
hu: Beállítások engedélyezése

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Mobile phone
hu: Mobil

en: Manage members
hu: Tagok kezelése

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Employee
hu: Alkalmazott

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Volunteer
hu: Önkéntes

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: Group content
hu: Csoport tartalom

en: Group permission
hu: Csoportjogosultság

en: Asc
hu: Növ

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Group membership
hu: Csoporttagság

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Training
hu: Oktatás

en: Discussions
hu: Megbeszélések

en: Privacy settings
hu: Adatvédelmi beállítások

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Group overview
hu: Csoport áttekintés

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: Outsider
hu: Külsős

[ctx: Entity type group]
en: Content
hu: Tartalom

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
hu: Vas

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
hu: Hét

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
hu: Ked

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
hu: Sze

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
hu: Csü

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
hu: Pén

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
hu: Szo

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Featured top
hu: Kiemelt fent

en: Featured bottom first
hu: Kiemelt lent első

en: Featured bottom second
hu: Kiemelt lent második

en: Featured bottom third
hu: Kiemelt lent harmadik

en: Footer fifth
hu: Ötödik lábléc

en: All events
hu: Minden esemény

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Adds users to groups as members.
hu: Felhasználókat ad hozzá csoportokhoz tagokként.

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: Export complete. Download the file <a download href=":download_url"  data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">here</a>.
hu: Az exportálás befejeződött. A fájl letölthető <a download href=":download_url" data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">innen</a>.

en: Group events
hu: Csoport események
