Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (90 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Hierarchy
jv: Hirarki

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Month
jv: Wulan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Other
jv: Liyané

en: User login
jv: Login panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Profile
jv: Profil

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Topic
jv: Topik

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Standard
jv: Standar

en: Protected
jv: Diprotèksi

en: Index
jv: Indek

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Space
jv: Spasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Asc
jv: Urut Maju
