Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: You are not authorized to access this page.
ky: Бул бетке кирүүгө уруксатыңыз жок.

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок
