Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Modules
mk: Модули

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Create content
mk: Креирање содржина

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Add @type
mk: Додај @type

en: - All -
mk: - Сите -
