Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (134 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Private
oc: Privat

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Number
oc: Nombre

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Hierarchy
oc: Ierarquia

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: Access
oc: Accès

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Modules
oc: Moduls

en: Section
oc: Seccion

en: Menu
oc: Menú

en: Notes
oc: Nòtas

en: Event
oc: Eveniment

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: Picture
oc: Imatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: User picture
oc: Imatge de l'utilizaire

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Month
oc: Mes

en: Address
oc: Adreça

en: Day
oc: Jorn

en: Events
oc: Eveniments

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Other
oc: Autre

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Template
oc: Modèl

en: Profile
oc: Perfil

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Sidebar left
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Topic
oc: Subjècte

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Blocked
oc: Blocat

en: Changed
oc: Modificat

en: Standard
oc: Estandard

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Protected
oc: Protegit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Until
oc: Jusqu'à

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: Index
oc: Indèx

en: Permission
oc: Dreit

en: Space
oc: Espace

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Resolution
oc: Resolucion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Allow settings
oc: Permetre los paramètres

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)
