Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (49 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Protected
pa: ਸੁਰੱਖਿਅਤ
