Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (40 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Add space
si: ඉඩ එකතු කරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Export data
si: දත්ත අපනයනය කරන්න

en: Index
si: පටුන

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
