Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (79 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Add space
sl: Dodaj presledek

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Modules
sl: Moduli

en: Menu
sl: Meni

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Month
sl: Mesec

en: General
sl: Splošno

en: Week
sl: Teden

en: User login
sl: Prijava

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Profile
sl: Profil

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Attachments
sl: Priponke

en: Topic
sl: Tematika

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Standard
sl: Standardni

en: Protected
sl: Zaščiteno

en: Index
sl: Indeks

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
