Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (76 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Template
sr: Шаблон

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Administrator
sr: Администратор

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
sr: Нед

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
sr: Пон

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
sr: Уто

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
sr: Сре

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
sr: Чет

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
sr: Пет

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
sr: Суб

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
