Drupal LMS (1.0.0-beta3) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
