Drupal LMS (1.0.0-beta6) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Continue
is: Halt áfram

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 tími
is[1]: @count tímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Roles
is: Leiklutir

en: Published
is: Útgivið

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: Finished
is: Liðugt

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Machine-readable name
is: Maskin-lesiligt navn
