Drupal LMS (1.0.0-beta7) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Score
sk: Skóre

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Start
sk: Štart

en: Class
sk: Trieda

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Parameters
sk: Parametre

en: Activity
sk: Aktivita

en: Current status
sk: Súčasný stav

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Finished
sk: Ukončené

en: Mandatory
sk: Povinné

en: Apply
sk: Použiť

en: 1 second | @count seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: @count sekundy
sk[2]: @count sekúnd

en: Offset
sk: Ofset

en: Started
sk: Začaté

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Asc
sk: Vzostupne

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
