Drupal LMS (1.0.0-beta9) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Student
se: Studenta

en: Finished
se: Geargan

en: In progress
se: Bargamin
