Drupal LMS (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (43 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Created
jv: Digawé

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Selected
jv: Kepilih

en: Comment
jv: Komèntar

en: Score
jv: Skor

en: Warning
jv: Weling

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Details
jv: Lengkapé

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Finished
jv: Wis rampung

en: 1 second | @count seconds
jv[0]: 1 detik
jv[1]: @count detik

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
