Drupal LMS (1.0.1) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн
