Drupal LMS (1.0.2) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: 1 minute | @count minutes
sr[0]: 1 минут
sr[1]: @count минута

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Comment
sr: Коментар

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Finished
sr: Завршено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
