Drupal LMS (1.0.3) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Selected
af: Geselekteer

en: Comment
af: Kommentaar

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
