Drupal LMS (1.0.3) - en to my translation catalogue (41 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
