Drupal LMS (1.0.7) - en to el translation catalogue (83 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Start
el: Αρχή

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Class
el: Κλάση

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Target
el: Στόχος

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Asc
el: Αύξ

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα
