LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Enabled
bg: Активиран

en: User
bg: Потребител

en: Comment
bg: Коментар

en: Messages
bg: Съобщения
