Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Configure
af: Verstel

en: Normal
af: Normaal

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur

en: Right to left
af: Regs na links

en: Left to right
af: Links na regs
