Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
