Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Middle
eu: Erdian

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Right to left
eu: Eskuinetik ezkerrera

en: Left to right
eu: Ezkerretik eskuinera

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
