Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Configure
fi: Määrittele

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Line
fi: Rivi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Square
fi: Neliö

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Middle
fi: Keskellä

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Round
fi: Pyöristä

en: Right to left
fi: Oikealta vasemmalle

en: Left to right
fi: Vasemmalta oikealle

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde
