Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Line
gu: લીટી

en: Color
gu: રંગ
