Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Line
hr: Redak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Color
hr: Boja

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Right to left
hr: S desna na lijevo

en: Left to right
hr: S lijeva na desno

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme
