Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Line
jv: Baris

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Color
jv: Kelir

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Right to left
jv: Tengen mangiwā

en: Left to right
jv: Kiwā manengen

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan
