Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Line
ka: ხაზი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Color
ka: ფერი

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
