Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Line
km: ជួរ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Right to left
km: ពី​ស្តាំ​ទៅ​ឆ្វេង

en: Left to right
km: ពី​ឆ្វេង​ទៅ​ស្តាំ

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង
