Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Color
nn: Farge

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Right to left
nn: Høgre mot venstre

en: Left to right
nn: Venstre mot høgre
