Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Image size
sr: Величина слике

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Color
sr: Боја

en: Pattern
sr: Образац

en: Right to left
sr: С десна на лево

en: Left to right
sr: С лева на десно
