Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Color
th: สี

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Right to left
th: ขวาไปซ้าย

en: Left to right
th: ซ้ายไปขวา

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด
