Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Text
tr: Metin

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Line
tr: Hat

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Color
tr: Renk

en: Square
tr: Kare

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Middle
tr: Orta

en: Reverse
tr: Ters

en: Machine name
tr: Makine adı

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Round
tr: Yuvarlama

en: Right to left
tr: Sağdan sola

en: Left to right
tr: Soldan sağa

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi

en: Energy
tr: Enerji
