Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Color
am: ቀለም

en: Right to left
am: ከቀኝ ወደ ግራ

en: Left to right
am: ከግራ ወደ ቀኝ
