Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Square
az: Kvadrat

en: Pattern
az: Nümunə

en: Reverse
az: Tərs

en: Machine name
az: Maşın adı

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Round
az: Dəyirmi

en: Right to left
az: Sağdan sola

en: Left to right
az: Soldan sağa

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin
