Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Line
be: Радок

en: Configuration
be: Налады

en: Color
be: Колер

en: Machine name
be: Машынная назва

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Right to left
be: Справа налева

en: Left to right
be: Злева направа

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі
