Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Image size
bn: ছবির আকার

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Line
bn: লাইন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Color
bn: রং

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Right to left
bn: ডান হতে বামে

en: Left to right
bn: বাম হতে ডানে
