Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ

en: Right to left
bo: གཡས་ནས་གཡོན

en: Left to right
bo: གཡོན་ནས་གཡས

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ
