Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Round
bs: Zaokruži
