Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Line
cs: Řádek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Color
cs: Barvy

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Machine name
cs: Strojový název

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Right to left
cs: Zprava doleva

en: Left to right
cs: Zleva doprava

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání
