Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Color
cy: Lliw

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Round
cy: Crwn

en: Right to left
cy: De i chwith

en: Left to right
cy: Chwith i'r dde
